Soluksuz Festival

Uludağ, eğlence ve sporu içinde maksimum boyutta barından bir festivale, 5-6 Mart tarihlerinde ev sahipliği yaptı.
Alkoçlar Chalet ve Alkoçlar pistinde gerçekleşen bu etkinlikte, muhteşem aktiviteler, yarışmalar, müzik, eğlence, markalar, sporcular ve Türkiye’de ilk olan sertifikalı workshop eğitimleri gerçekleşti.

 Kış sezonunu yeterli kar yağışı alamadan geçiren Uludağ, sezonu Tahta Sporları Festivali'ne üç gün kala başlayan yoğun kar yağışı İle keyifli ve eğlenceli kapattı. Festival SPX tarafından kurulan eğitim çadırında sertifikalı workshop programları ile profesyonel sporcuları ve spor gönüllülerini bir araya getirdi. Başlangıç saatlerinde başlayan DJ performansları geceye kadar festival alanında hız kesmeden devam etti. Metrik Parks desteğiyle kurulan Snowboard parkuru gün boyu katılımcılar tarafından boş bırakılmadı. Başta Racoon Riders topluluğu olmak üzere birçok snowboard grubu, festival fuar alanlarını DC Custom Bike, Boardbusters markaları ve yiyecek içecek alanları ile interaktif eğlenceler eşliğinde doldurdu.

Havanın kararması ile yakılan ateş etrafında festival katılımcıları, DJ performansları ve ikramlar ile eğlenceye bir dakika bile ara vermedi. Alkoçlar Otel'de gerçekleşen akşam yemeğinin hemen ardından katılımcılar dinlenmeye bile vakit ayırmadan After Party alanında tekrar bir araya gelip, sabahın ilk ışıklarına kadar DJ performansları ile eğlenceye devam ettiler...

Yorum yapabilmek için Kayıt Ol! yada Giriş Yap