Board Busters

Merhaba arkadaşlar; bildiğiniz üzere yıllardır ekstrem sporların içindeyim ve sizler için yurtdışındaki ve yurtiçindeki araştırmalarımız sonucu Board Busters markası adıyla çok güzel ve kullanışlı bir ürün çıkardık.

Peki nedir bu Board Busters? Aslında çok basit bir ihtiyaçtan doğmuş, asıl amacı "yenileme" olan bir markadır. Hepimizin tutkunu olduğu tahta sporları günümüzde zengin sporu olmaktan çıkıp her kesime hitap etmeye başladı bile ama çoğumuzun öyle her yıl tahta alacak maddi gücü yok, bu yüzden uzun yıllardır aynı tahtayı kullananlar var. Ya da bütçesine uygun, özellikleri güzel, performansı tatmin edici, yeni bir tahta alıp desenini sevmeyenler var. Biz Board Busters’ı bunun için yaptık, tahtanızdan sıkılmayın, dilediğiniz zaman yenileyin, kendi tarzınızı tam anlamıyla yansıtıp yaptığınız spordan çok daha fazla zevk alın diye! İçinizden “Aman yapıştırıcaz, 2 gün sonra ıslanıp çıkacak. Paramız çöpe gidecek” diye düşünmeyin çünkü Board Busters'ın malzemesi öyle her yerde bulabileceğiniz sticker kağıtları gibi değil! Ekstrem hayatımızda bizi yarı yolda bırakmayacak kalitede, bir çok darbeye dayanıklı, asla sudan ve nemden etkilenmeyen Board Busters hem tahtanızı koruyacak hem de istediğiniz desende olacak. Daha ne istiyorsunuz ?

Üstelik herhangi bir sebeple tahtanızı satmaya, birine vermeye ya da yeni sezonda desen yenilemeye karar verdiğinizde uyguladığınız sticker'ı çıkarıyorsunuz ve ilk günkü parlaklığıyla tahtanızın orijinali sizinle!

Son olarak uygulaması da, işinizi daha da kolaylaştırmak için hepsini aynı ambalajın içinde gönderdiğimiz; maket bıçağı, rakle, bant ve resimli Türkçe/İngilizce anlatım kılavuzuyla birlikte yaklaşık 15 dakika gibi bir sürede yapılabilecek kadar basit. Yani Board Busters tam size göre arkadaşlar, hadi şimdi www.boardbusters.co'yu ziyaret edin, deseninizi beğenip siparişinizi verin!

Yorumlar

fikir güzel ama bence satış fiyatı çok yüksek

Merhaba Barış Bey, Öncelikle yorum yapmaya değer bulduğunuz ve fikrinizi söylediğiniz için teşekkür ederiz. Normal sticker kağıtları ile karşılaştırdığımız zaman fiyatı yüksek, ama bu stickerın bunun için özel üretilen ithal bir sticker kağıdı fiyatımızı da bu belirliyor. Fiyat olarak Avrupa daki örneklerimizden uygun. Fiyata kdv + kargo + kullanım kılavuzu + maket bıçağı + Bant + Rakle + sticker ve saklama kabı ile birlikte geliyor. Saygılarımla

Yorum yapabilmek için Kayıt Ol! yada Giriş Yap