ÖLÜDENİZ'DE YAMAÇ PARAŞÜTÜ

Kendisini heyecanın içerisinde bulmak isteyen, sınırları zorlamaktan ve keşfetmekten yorulmayan, tatil yaparken farklı deneyimler de yaşasam ne iyi olur diyen macera tutkunları bu uğrak nokta tam size göre. Fethiye’nin dünyaca ünlü güzelliği Ölüdeniz’e kuşbakışı bakmak, turkuaz renkli denizi ve eşsiz coğrafyayı heyecan dolu bir etkinlikle deneyimlemek isteyen herkesi tahta ailesi olarak yamaç paraşütüne davet ediyoruz.

 Bu deneyimi dünyanın en iyi yamaç paraşütü yeri olarak gösterilen Fethiye Babadağ’da deneyimleyebilirsiniz burada her yıl 100 binin üzerinde uçuş gerçekleşiyor
Dünyanın hiçbir yerinde 2000 metreden atlayıp plaja inebildiğiniz bir yer yoktur. Fethiye; incecik kumları, alabildiğine doğaya ve yeşile doyabileceğiniz manzarası, turkuaz renkli denizi ile bu deneyimi yaşayabileceğiniz bir yer. 

Gökyüzünde süzülürken, her rengi aynı anda görebilmek insanın sınırlarını genişleten ve tüm yaşamınıza renk katacak bir deneyimdir. Ölüdeniz’in doğu yakasını kapatan heybetli Babadağ, yamaç paraşütü için dünyanın en iyi uçuş noktalarından biri sayılmaktadır. Profesyonel pilotlarla birlikte unutamayacağınız bir deneyimi yaşamaya hazır olun..

Yazı için; @nyks1us 

Fotoğraflar için; @mertgungormus 'e teşekkürler!

Yorum yapabilmek için Kayıt Ol! yada Giriş Yap