NAISH TÜRKİYE'DE!

Dünya’nın prestijli Kite markalarından Naish artık ülkemizde. Markanın temsilciliğini ise bir başka efsane isim Ogan Tüzel yapıyor. Türkiye’de Kiteboard deyince akla gelen ilk isimlerden biri olan ve bu spora hayatını adamış Ogan Tüzel’e Naish ve misyonu hakkında sorular sorduk. Buyurun röportajımıza;

Naish nasıl marka?

Naish 1999 yılında kurulmuş Dünya’nın ilk kiteboard markalarından biri. Spora birçok yenilik katmış öncü bir marka. Örneğin ilk 4 ipli, gücü kontrol edilebilen uçurtmaları Naish markası yapmış.

 

 

Kiteboard camiasında yeri nedir?

 

Naish Kült bir marka diyebiliriz. Türkiye’ye kite'ı tanıştıran marka olduğu için ayrı bir yeri vardır camiada.

 

Ogan Tüzel'in Naish ile geçmişi nedir?

 

Ben Hawaii’de üniversite okurken aynı zamanda windsurf yarışçısıydım ve Naish bana sponsor olmuştu. Hayatımda en çok gururlandığım zamanlardan biridir. 

 

Naish'in Türkiye'de misyonu nedir?

Misyonumuz şampiyon sporcumuz Serkan Erkek'in Dünya çapında dereceler alması ve mümkün olduğu kadar amatör ve profesyonel sporcunun Naish markasını tercih etmesini sağlamaktır. Ayrıca yeni Kiteboard parkurları keşfi, filmler çekmek ve yarış organizasyonları da planlıyoruz.

 

Naish'in diğer markalardan farkı nedir?

2018 yılından itibaren diğer Kite markaları ile arayı epey açtı diyebiliriz çünkü patentli “Quad tech rip stop” isimli bir kumaş kullanıyor, bu kumaş çok sağlam ve bu sayede 21 psi basınca kadar uçurtmalar şişirilebiliniyor. Kullanınca hemen farkı hissedebiliyorsunuz.

Yakında takip edebilmek için; @ogantuzel @naishturkey 

 

Yorum yapabilmek için Kayıt Ol! yada Giriş Yap