ALASKATEBOARDS X VARIM

Biz Ala Skateboards ailesi olarak, kurulduğumuz ilk günden bu yana hem Türkiye'de kaykayı yaygınlaştırmak, geliştirmek bunu yaparken de gençlere faydalı projeler çıkarabilmek; müzik sektöründen olsun fotoğraf sektöründen olsun bu sanat dallarıyla ilgilenen sanatçılar olsun, güzel projeler gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Yine güzel projeler hayata geçirmek istediğimiz bir dönemde, #iyikivarım ile kesişti yollarımız. İkimiz de, sokağın ruhunu bünyemizde taşıyorduk. Hitap ettiğimiz kitle ve tarzlarımız çok örtüşüyordu. Derken Ala Skateboards x #iyikivarım koleksiyonu fikri ortaya çıktı. Sanatçı dostumuz Cins, iki markanın ortak dünyasına hitap edecek tasarımlar yaptı. 4 farklı modelde tahtalarımız artık üretilmeye hazırdı. Güzel işbirliğimiz sayesinde, hem bir çok kaykay hediye etme şansın sahip olabildik, hem de daha çok insana bu kültürü duyurabildik. Bu duyuruyu da, çok keyifli bir lansman eşliği ile birlikte yaptık. Ardından 21 Haziran’da da dünya kaykay günü kutlamalarında, hem #iyikivarım ile işbirliklerimiz sürdü. Ayrıca Vans’ın katkılarıyla aktiviteler gerçekleştirdik. 

Yakında İstanbul dışında da, iyi ki varım diyebildiğimiz çok keyifli aktivitelerimiz olacak. Rampalarımız ile meydanlarda parklarda etkinlikler gerçekleştireceğiz. “Ben de bu hayatta iyi ki varım.” Diyen herkesi aktivitelerimize bekliyor olacağız. Türkiye’de kaykay ile yapılmış ilk işbirliğini yapıyor olmaktan çok büyük bir gurur duyuyoruz. Heyecanlıyız ve ilerleyen yıllarda çok daha güzel gelişmeler olacağına inanıyoruz. Tüm camiamızı, bu gelişen sektörümüze katkıda bulunmak adına da, yeni serimizden satın almaya davet ediyoruz. Böylece çok daha geniş işbirlikleri ile, camiamızı geliştirip, güçlendirecek yatırımlarda bulunabiliyor olacağız.

Yorum yapabilmek için Kayıt Ol! yada Giriş Yap